DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Pôdy a substráty
- Substrát Aqua Save pre ihličnany 50 l
Substrát Aqua Save pre ihličnany 50 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Substrát Aqua Save pre ihličnany 50 l3-7 dní12,08 €9,82 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Substrát značky Hollas je kvalitný základný náter na ihličnany. Dá sa s úspechom použiť ako pre rastliny rastúce v kvetináčoch, tak aj pre rastliny vysadené v záhrade. Prípravok je obohatený o hnojivo, ktoré rastliny dodatočne vyživuje a udržiava ich v perfektnom stave. Substrát zbiera vodu, čím zabezpečuje dokonalú hydratáciu ihličnanov.
Vlastnosti a výhody
Substrát značky Hollas je kvalitný produkt určený na použitie v záhradníctve ako zemina pre ihličnany. Dá sa úspešne použiť pre rastliny rastúce v kvetináčoch a pre rastliny vysadené v záhrade. Charakteristickým znakom produktu Hollas je schopnosť uchovávať vodu. Substrát ľahko akumuluje vlhkosť a zabezpečuje správnu hydratáciu rastliny. Ihličnany tak postupne prijímajú zo zeme všetky potrebné živiny, potrebné pre správny a bujný rast. Produkt bol navyše obohatený o dlhodobo pôsobiace obaľované hnojivo. Použitím týchto typov produktov vo vašej záhrade si môžete byť istí, že vaše rastliny budú zdravé a krásne. Substrát je uzavretý vo fóliovom vrecku.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Dĺžka nádoby | 130 mm |
| Šírka nádoby | 420 mm |
| Výška nádoby | 730 mm |
| Kapacita | 50 l |
| Zloženie | Obohatené o obaľované hnojivo |
| Hmotnosť produktu | 16 kg |
| Kód produktu | 5907735200369 |

1850 + recenzí








