DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Pôdy a substráty
- Substrát kaktus Sterlux 5 l
Substrát kaktus Sterlux 5 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Substrát kaktus Sterlux 5 l3-7 dní7 €5,69 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak ste milovníkom kaktusov a chcete si ich pestovať doma, zasaďte ich do predloženého substrátu, aby ste im vytvorili čo najoptimálnejšie podmienky. Ide o zmes špeciálne vybraných zložiek, ktoré zabezpečujú správny rast a zdravý vývoj rastlín, ktoré nepotrebujú veľké množstvo vody. Výrobok je vhodný na použitie počas celého roka.
Vlastnosti a výhody
Bojíte sa, že vaše kaktusy zasadené do univerzálnej kvetinovej zeminy zhnijú od prebytočnej vody, ktorú nahromadí? Nebudete sa musieť obávať, ak ich umiestnite do prezentovaného substrátu. Je zložená zo špeciálne vybraných ingrediencií, ktoré podporujú správny vývoj kaktusov a iných rastlín, ktoré nepotrebujú častú zálievku. Nájdete tu rašelinu, piesok, kriedu a hnojivá, ktoré uvoľňujú živiny už 6 týždňov po výsadbe. Výrobok je vhodný na celoročné použitie a hodí sa ako doma, tak aj na balkón. Pozrite si aj tekuté prípravky na starostlivosť o rastliny vrátane kaktusov – nájdete ich v širokej ponuke predajní Castorama.
- Poskytuje najlepšie výsledky od februára do októbra
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Sterlux |
| Dĺžka nádoby | 40 mm |
| Šírka nádoby | 190 mm |
| Výška nádoby | 380 mm |
| Kapacita | 5L |
| Zloženie | Zmes rašeliny, piesku, kriedy a hnojiva |
| Hmotnosť produktu | 3,5 kg |
| Kód produktu | 5907735200390 |

1850 + recenzí








