DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Palivové materiály pre krby
- Palivové drevo
- Suché palivové drevo, paleta 450 kg
Suché palivové drevo, paleta 450 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Suché palivové drevo, paleta 450 kg3-7 dní240 €195,12 € bez DPH
Cena dopravy sa účtuje vo výške 40 eur v rámci SR. Túto sumu je potrebné pripočítať k cene produktu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Suché palivové drevo z paliet je výborným palivom pre krby a voľne stojace kachle. Je to ekologický materiál. Drevo tlčie dlhé hodiny. Rozsvieti sa vo veľmi krátkom čase. Vďaka tomu si môžete byť istí, že v miestnostiach bude optimálna teplota. Pozrite si ďalšie druhy palivového dreva dostupné v našej predajni.
Vlastnosti a výhody
Ak hľadáte ekologické palivo do krbov a kachlí, suché paletové palivové drevo splní vaše očakávania. Pri jeho spracovaní neboli použité žiadne škodlivé chemikálie. Materiál bol starostlivo vybraný a podrobený procesu sušenia. Okrem toho bol skladovaný vo vhodných podmienkach. Drevo vďaka tomu nenavlhlo. Po zakúpení ich môžete ihneď použiť a pridať do krbu. Výrobok dobre poslúži aj ako palivo pre stredné a veľké kozie kachle. Prírodné suché palivové drevo je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú ekologickú alternatívu medzi syntetickými materiálmi ponúkanými na trhu. V širokej ponuke predajní Castorama nájdete aj iné druhy paliva. Každý z nich dokonale vykúri miestnosti vo vašom dome.
- Suché, rezané drevo
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Palivové drevo a brikety |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Dĺžka (cm) | 100 cm |
| výška (cm) | 120 cm |
| šírka (cm) | 80 cm |
| Druh dreva | Tvrdé drevo |
| Maximálna vlhkosť (drevo) | 20 % |
| Vykurovací výkon na kilogram | 15,5 MJ/kg |
| Hmotnosť produktu | 450 kg |
| Materiál | Drevo |
| Kód produktu | 5904730677059 |

1850 + recenzí








