DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Povrchové zásuvky
- Súprava sivého konektora a zásuvky Ospel Fala
Súprava sivého konektora a zásuvky Ospel Fala
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Súprava sivého konektora a zásuvky Ospel Fala3-7 dní16,84 €13,69 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hľadáte elektroinštalačné prvky, ktoré vám umožnia pohodlné rozsvietenie svetiel a pripojenie zariadení k elektrine? Zaobstarajte si ponúkaný set, ktorý obsahuje konektor a zásuvku – vďaka týmto častiam budete môcť rozsvietiť svetlo alebo spustiť vysávač. Dokončené predmety sú sivej farby, takže celok bude pôsobiť esteticky.
Vlastnosti a výhody
Chýbajú vo vašej izbe vonkajšie časti elektroinštalácie, ktoré by vám umožnili pohodlne zapnúť luster a pripojiť k napájaniu fén alebo vysávač? Máte problém poskladať konektor a zásuvku tak, aby k sebe esteticky ladili? Nechajte si súpravu ponúkať - obe časti sú sivé, takže sa nemusíte báť, že by narušili dekor okolia. Zásuvka je vybavená uzemnením, ktoré minimalizuje riziko úrazu elektrickým prúdom - takže jej používanie je úplne bezpečné. Má tiež veko, ktoré ho chráni pred prachom a vlhkosťou. Hľadáte konektor a zásuvku, ktorá vám umožní pohodlne využívať elektroinštaláciu? Získajte sadu, ktorú sme pripravili!
- Priestranná plechovka
- Široký uhol otvorenia veka
- Nezávislé telo uľahčuje montáž
- Konektor: 10A
- Zásuvka: 16A
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Balenie konektorov a zásuviek |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Ospel |
| Hĺbka produktu | 52 mm |
| Šírka produktu | 70 mm |
| Výška produktu | 60 mm |
| Úroveň ochrany | IP44 |
| séria | Mávať |
| Napájacie napätie | 250V |
| Ground | S uzemnením |
| Zahrnuté | Konektor, zásuvka |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Popolavo šedá, grafitová |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 5907577494384 |

1850 + recenzí








