DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Záhradné zavlažovacie systémy
- T konektor redukcia 1/2'' 1/4'' 2 ks.
T konektor redukcia 1/2'' 1/4'' 2 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
T konektor redukcia 1/2'' 1/4'' 2 ks.3-7 dní4,35 €3,53 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Reduktor T-konektora je prvkom kvapkovej závlahy alebo mikrozávlahy vrátane podzemnej závlahy. Výrobok je vyrobený z plastu, ktorý zaisťuje odolnosť a bezpečnosť používania. Je odolný voči riasam, UV žiareniu a má dvojročnú záruku. Redukcia odbočuje časť prívodného potrubia z hlavného potrubia.
Vlastnosti a výhody
1/2'' 1/4'' redukcia Rainjet T-konektor je prvok kvapkovej závlahy alebo mikrozávlahy, ktorý je možné použiť aj pod zemou. Hlavným účelom produktu je efektívne dodávať vodu do zavlažovacieho systému. Redukcia T-konektora je vyrobená z plastu, čo zvyšuje jej odolnosť a zaisťuje bezpečné používanie. Výrobok je odolný voči riasam, UV žiareniu a má dvojročnú záruku. 1/2" 1/4" T konektor redukcia sa používa na odbočenie časti 1/4" prívodného potrubia, 4-6 mm od 1/2" hlavného potrubia, 13-16 mm. Je to nevyhnutný produkt, ktorý sa používa na vytvorenie zavlažovacích systémov vo vašej záhrade alebo na pozemku. Dokonale zásobuje vodou nadzemné aj podzemné časti rastlín.
- Odolnosť proti riasam
- Odolnosť voči UV žiareniu
- 2 roky záruka
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vsuvka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Claber |
| Veľkosť pripojenia (imperiálne jednotky) | ½" |
| Priemer produktu | 16 mm |
| Šírka produktu | 71 mm |
| Dimenzia A (imperiálne jednotky) | ½" |
| Dimenzia B (imperiálne jednotky) | ¼" |
| Výška produktu | 36 mm |
| séria | Rainjet |
| Typ pripojenia | Lisované nasadzovanie |
| Maximálny pracovný tlak | 2,5 baru |
| Minimálny pracovný tlak | 0,5 baru |
| Hmotnosť produktu | 30 g |
| Tvar produktu | Tvar T |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 8000625910731 |

1850 + recenzí








