DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Elektroinštalácia
- Zástrčky a adaptéry
- Taurus PCE zástrčka, červená guma
Taurus PCE zástrčka, červená guma
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Taurus PCE zástrčka, červená guma3-7 dní9,03 €7,34 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zástrčka sa používa na konci káblov používaných ako predlžovacie a v prípade poškodenia zástrčky v elektrických zariadeniach. Uplatníte ho aj v profesionálnych firmách z elektrotechnického priemyslu. Plug-in bude užitočný aj pre domácich kutilov. Je vyrobený z gumy, vďaka čomu je vysoko odolný voči vonkajším faktorom.
Vlastnosti a výhody
Gumová zátka PCE je prvkom, ktorý možno použiť na opravu zlomených koncov káblov v elektrických zariadeniach, ako aj na vytváranie praktických káblových predlžovačov. Využiť ho môžu ako domáci kutilovia, tak aj skúsení elektrikári pri profesionálnych inštalačných prácach. Výrobok je vyrobený z gumy, ktorá dokonale izoluje prúd a zaisťuje bezpečné používanie. Materiál je tiež vysoko odolný voči poškodeniu a zničeniu, čo zaisťuje optimálnu životnosť zástrčky a umožňuje dlhodobé používanie. Rozsiahla ponuka našej predajne zahŕňa aj ďalšie elektroinštalačné prvky, takže si môžete zaobstarať produkt, ktorý splní vaše očakávania.
- Vysoká kvalita
- Pevné spracovanie a ergonomický tvar krytu
- Jednoduché káblové pripojenie
- Jednoduchá demontáž krytu
- Piny 2P
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Úroveň ochrany | IP44 |
| Maximálny vstupný prúd | 16A |
| Napájacie napätie | 230V |
| Menovitý prúd | 16A |
| Ground | S uzemnením |
| Farba | Červená a biela |
| Materiál | Polyamid (PA) a guma |
| Kód produktu | 5907711169932 |

1850 + recenzí








