DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradné náradie
- Záhradné nožnice a sekery
- Teleskopická žirafa Fiskars + pílka
Teleskopická žirafa Fiskars + pílka
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Teleskopická žirafa Fiskars + pílka3-7 dní145,77 €118,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prípravok sa používa pri starostlivosti o stromy a kríky, pretože umožňuje ľahké strihanie konárov. Ide o teleskopický model, takže si jeho dĺžku jednoducho prispôsobíte svojim potrebám. Šikovná rukoväť umožňuje bezproblémovú manipuláciu s predmetom. V našej ponuke nájdete rôzne záhradné doplnky.
Vlastnosti a výhody
Produkt je užitočný pri záhradníctve, pretože umožňuje pohodlné strihanie konárov. Má dlhú rukoväť, takže sa ľahko dostanete aj na ťažko dostupné miesta - perfektne sa hodí aj na starostlivosť o vysoké stromy. Rukoväť perfektne padne do ruky, takže ovládanie náradia je obzvlášť jednoduché. S funkčnosťou výrobku budete spokojní, pretože dĺžku teleskopického modelu si jednoducho prispôsobíte svojim potrebám. Sada obsahuje žirafu aj pílku, takže si tieto prvky nemusíte skladať sami. Navrhovaný sortiment zahŕňa rôzne doplnky užitočné pri starostlivosti o rastliny, takže si môžete ľahko vybrať produkty, ktoré budú najlepšie pre vašu plánovanú prácu.
- Ideálny nástroj na rezanie korún stromov a hustého podrastu, ktorý vám umožní orezávať kríky bez potreby použitia rebríka alebo na úrovni zeme bez kľačania
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Pobočkové záhradnícke nožnice |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka produktu | 4000 mm |
| Dĺžka rukoväte | 4000 mm |
| Maximálny priemer rezu | 32 mm |
| Šírka produktu | 150 mm |
| Typ rukoväte | Teleskopický |
| Nastaviteľné prvky | Dĺžka hriadeľa nastaviteľná od 2400 do 4000 mm |
| Rezací mechanizmus | Prevodové |
| Možnosť blokovania | So zámkom |
| Odolnosť proti korózii | Odolný voči korózii |
| Odolný voči hrdzi | Odolný voči hrdzi |
| Hmotnosť produktu | 2120 g |
| Materiál rukoväte | FibreComp™ |
| Materiál | Hliník, uhlíková oceľ a plast |
| Povlak čepele | PTFE povlak |
| Polstrovaný nárazník | Polstrovaný nárazník nie je súčasťou dodávky |
| Kód produktu | 6411501155627 |

1850 + recenzí











