DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná architektúra
- Terasy
- Terasová plošina 30 x 30 cm grafitová 8 kusov
Terasová plošina 30 x 30 cm grafitová 8 kusov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Terasová plošina 30 x 30 cm grafitová 8 kusov3-7 dní33,65 €27,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Grafitová terasová plošina je kombináciou funkčnosti a vysokých estetických hodnôt. Je to vhodný materiál na dokončenie podlahy na vašej terase alebo balkóne. Vďaka svojmu účelu použitia sa platforma vyznačuje nielen skvelým vzhľadom, ale aj odolnosťou. Pozrite si našu ponuku a zariaďte si vonkajší relaxačný priestor tak, ako sa vám páči!
Vlastnosti a výhody
Terasová plošina 30 x 30 cm grafit, 8 kusov, je vyrobená z kvalitného materiálu - polypropylénu. Vzhľadom na určené použitie na vonkajšie použitie sa vyznačuje vysokou životnosťou. Nepriaznivé poveternostné podmienky a časté používanie neovplyvnia kvalitu a vzhľad prvkov. Estetickou prednosťou výrobku je jeho módna farba v kombinácii so štruktúrou dreva. Grafitová terasová plošina bude vynikajúcou alternatívou k iným typom podlahových usporiadaní na vašom balkóne. Prvok sa veľmi ľahko montuje. Dokončovacie práce môžete ľahko vykonať sami. Umožňuje to špeciálne vyvinutý dizajn s háčikmi, vďaka ktorým nemusíte používať zložité nástroje. Na platformy máte nárok na dvojročnú záruku.
- Pekná imitácia dreva
- Natrvalo
- Jednoduchá montáž
- Impregnácia nie je potrebná
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 300 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 300 mm |
| Hrúbka produktu | 20 mm |
| Pokyny na inštaláciu | Montáž pomocou spojovacích prvkov |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Grafit |
| Kód produktu | 5907795813783 |

1850 + recenzí










