DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Potrubné prípojky a spojky
- Tesnenia
- Tesnenie 1/2" 5 kusov v blistri
Tesnenie 1/2" 5 kusov v blistri
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Tesnenie 1/2" 5 kusov v blistri3-7 dní5,57 €4,53 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hľadáte doplnky, vďaka ktorým sa budete pri inštalácii závlahového systému cítiť úplne bezpečne? Blistrové tesnenie 1/2" je produkt, ktorým je možné zabezpečiť dokonalú tesnosť prietoku teplej a studenej vody. Prvky majú prstencový tvar. V jednom balení nájdete až päť kusov tesnení na použitie.
Vlastnosti a výhody
Každý zavlažovací systém si vyžaduje výber vhodného príslušenstva. Jedným z nich je 1/2" tesnenie, 5 kusov v blistri. Vďaka takémuto malému prvku zaistíte plnú tesnosť zariadení aj pri vysokom tlaku teplej alebo studenej vody. Navyše je tesnenie vyrobené z odolného guma. To má vplyv na dlhú životnosť prvkov vášho zavlažovacieho systému. Tvar je prstencový a samotné tesnenie je ploché. Na správne umiestnenie prvku nemusíte vynaložiť veľkú silu. ½" blistrové tesnenie zaisťuje nielen bezpečnosť pri prúdení vody.Taktiež eliminuje nerovnosti spájaných plôch.Tým je funkčný.Potrebujete tesnenia s iným priemerom alebo vlastnosťami,preverte si ponuku siete predajní Castorama.Vyberte si ten správny produkt,ktorý vyhovuje vašim potreby
- Vyrobené z odolnej gumy
- Ploché, poskytuje tesnenie s nízkou uťahovacou silou
- Odstraňuje prípadné nerovnosti spájaných plôch
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 5 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Hrúbka produktu | 2 mm |
| Vnútorný priemer | 12,4 mm |
| Vonkajší priemer | 20 mm |
| Typ podložky | Prstencový |
| Typ kontajnera | Blister |
| Materiál | Etylén propylén diénový monomér (EPDM) |
| Kód produktu | 5907695672039 |

1850 + recenzí








