DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Potrubné prípojky a spojky
- Tesnenia
- Tesnenie 3/4" 5 kusov v blistri
Tesnenie 3/4" 5 kusov v blistri
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Tesnenie 3/4" 5 kusov v blistri3-7 dní5,77 €4,69 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Blistrové tesnenie 3/4" je univerzálny produkt, ktorý môžete použiť pre Váš zavlažovací systém. Montáž je veľmi jednoduchá, a tesnenie plní svoj účel výborne. V jednom balení nájdete päť kusov tesnení, ktoré využijete pri renovácii a stavebné práce.Tvar tesnení je prstencový, vďaka čomu sú univerzálne
Vlastnosti a výhody
Ste v procese výmeny zavlažovacieho systému doma? Alebo možno robíte menšie vylepšenia? Určite budete potrebovať 3/4" tesnenie, 5 kusov v blistri. Vďaka tomuto malému prvku zabezpečíte dokonalý prietok vody, bez neočakávaných porúch. ¾" tesnenie v blistri je vyrobené z odolnej gumy. Vďaka tomu , svoj účel poslúži perfektne dlhú dobu.Nemusíte si robiť starosti ani s montážou.Tesnenie perfektne sadne na inštaláciu aj keď pri doťahovaní nevynaložíte veľkú silu.Tesnenie chráni nielen pred zatekaním Prvok tiež pomáha vyplniť prípadné nerovnosti medzi spájanými plochami Pozrite si aj ďalšie ponuky produktov obchodného reťazca Castorama Vďaka tomu si vyberiete ten správny prvok pre vašu inštaláciu
- Vyrobené z odolnej gumy
- Ploché, poskytuje tesnenie s nízkou uťahovacou silou
- Odstraňuje prípadné nerovnosti spájaných plôch
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 5 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Hrúbka produktu | 2 mm |
| Vnútorný priemer | 17,5 mm |
| Vonkajší priemer | 26 mm |
| Typ podložky | Prstencový |
| Typ kontajnera | Blister |
| Materiál | Etylén propylén diénový monomér (EPDM) |
| Kód produktu | 5907695672046 |

1850 + recenzí








