DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Potrubné prípojky a spojky
- Tesnenia
- Tesniaci O-krúžok, 5 kusov, 10 mm blister
Tesniaci O-krúžok, 5 kusov, 10 mm blister
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Tesniaci O-krúžok, 5 kusov, 10 mm blister3-7 dní5,12 €4,16 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chcete zabezpečiť úplnú tesnosť vášho zavlažovacieho systému? O-krúžkové blisterové tesnenie je dokonalým riešením. Takéto malé prvky zabezpečia bezpečný a efektívny prietok vody. Prvok má tradičný, prstencový tvar, ktorý využijete vo svojej domácnosti. V jednom balení nájdete päť tesnení
Vlastnosti a výhody
Chcete zabezpečiť úplnú tesnosť vašej vodovodnej inštalácie? Tesniaci O-krúžok, 5 kusov, 10 mm blister, dokonale poslúži na tento účel. Prvky, ktoré využijete vo svojej domácnosti, majú tradičný, prstencový tvar. Vďaka tomu budú ladiť so zariadeniami vo vašej domácnosti. Materiál, z ktorého sú tesnenia vyrobené, je dostatočne odolný, aby zabezpečil dlhú životnosť. Úplnú bezpečnosť celého zavlažovacieho systému pocítite aj pri vysokom tlaku teplej alebo studenej vody. Blister s O-krúžkom je vhodný pre rýchlospojky a je dostupný v čiernej farbe. Potrebujete iný priemer alebo iný typ tesnení? Pozrite si ponuku siete predajní Castorama. Nájdete tu produkty, ktoré sa dajú jednoducho prispôsobiť vášmu zavlažovaciemu systému
- Odolný
- Elastické
- Poskytuje vynikajúce utesnenie pri vysokom tlaku
- Priemer 10 mm
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 5 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Hrúbka produktu | 2,7 mm |
| Vnútorný priemer | 10 mm |
| Vonkajší priemer | 16 mm |
| Typ podložky | Prstencový |
| Typ kontajnera | Blister |
| Materiál | Etylén propylén diénový monomér (EPDM) |
| Kód produktu | 5907695672022 |

1850 + recenzí








