DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Domové audio video vrátniky
- Videovrátniky
- Tlačidlo elektrického otvárania dverí D5
Tlačidlo elektrického otvárania dverí D5
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Tlačidlo elektrického otvárania dverí D53-7 dní19 €15,45 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tlačidlo elektrického otvárania dverí vám umožní rýchlo a efektívne uvoľniť elektrický zámok dverí. Prezentované zariadenie je bezdrôtové. Elektrické tlačidlo sa ľahko inštaluje. Výrobok je vybavený svetlom, vďaka čomu je jeho používanie po zotmení rovnako jednoduché ako počas dňa.
Vlastnosti a výhody
Elektrické tlačidlo otvárania dverí sa používa v domoch, bytoch a kanceláriách firiem. Výrobok je vyrobený z plastu. Maximálny dosah zariadenia je dvesto metrov. Tlačidlo vyžaduje tri volty, aby správne fungovalo. Výberom prezentovaného produktu bude sada obsahovať všetky montáže a pripojenia potrebné na inštaláciu. Jednoduchá montážna metóda vám uľahčuje zvládnuť túto úlohu sami. Na tlačidlo elektrického otvárania dverí D5 sa vzťahuje dvojročná záruka. Tlačidlo je biele, v našej ponuke sú podobné zariadenia aj v iných farbách. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili so sortimentom predajne Castorama.
- Výrobok je vybavený lampou
- Jednoduchá inštalácia
- Bezdrôtový
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Tlačidlo zvončeka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Byron |
| Dĺžka produktu | 32 mm |
| Hĺbka produktu | 17 mm |
| Šírka produktu | 82 mm |
| Pracovný rozsah | 200 m |
| Úroveň ochrany | IP44 |
| Bezdrôtový | Bezdrôtový |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Napätie | 3V |
| Podporné osvetlenie | S podporným osvetlením |
| Držiak štítku | Bez držiaka štítku |
| Zahrnuté | upevnenie a pripojenie |
| Zdroj energie | Napájanie z batérie |
| Farebná skupina | biely |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 8711658434032 |

1850 + recenzí









