DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Čerpadlá a nádrže
- tlakový spínač LCA2
tlakový spínač LCA2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
tlakový spínač LCA23-7 dní94,05 €76,46 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Konektor je vymeniteľná časť tlakového zariadenia. Vďaka odolnej polykarbonátovej konštrukcii vám bude slúžiť dlhú dobu. Jeho inštalácia je jednoduchá a po krátkom čase konektor zlepšuje predné tesnenie produktu. Výrobok je určený na použitie v čistých, prachotesných priestoroch
Vlastnosti a výhody
Spínač je určený na ovládanie tlakových zariadení. Výrobok má špeciálne, otočné hydraulické pripojenie, vďaka ktorému môžete konektor jednoducho namontovať a odstrániť na ťažko dostupných miestach. Zariadenie je určené na inštaláciu v uzavretých priestoroch, kde sa nehromadí prach. Puzdro spínača je vyrobené z kvalitného polykarbonátu, vďaka čomu má vysoké mechanické vlastnosti. Základňa, telo a čeľuste sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu vystuženého sklenenými vláknami, čo navyše ovplyvňuje životnosť výrobku. Vďaka prednému tesneniu konektora ho jednoducho nainštalujete bez použitia teflónových pások
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 70 mm |
| Veľkosť pripojenia (imperiálne jednotky) | ½" |
| Šírka produktu | 100 mm |
| Výška produktu | 150 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 8 bar |
| Minimálny pracovný tlak | 2 bar |
| Hmotnosť produktu | 0,45 kg |
| Kód produktu | 5907695670363 |

1850 + recenzí








