DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná technika
- Kosačky
- Traktor Mountfield MTF 84M ST 350 s košom
Traktor Mountfield MTF 84M ST 350 s košom
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Traktor Mountfield MTF 84M ST 350 s košom3-7 dní2 277,59 €1 851,70 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Traktor Mountfield MTF 84M ST 350 s košom je stroj, ktorý je ako stvorený na kosenie veľkých zelených plôch. Vďaka nemu budete môcť voľne pracovať bez toho, aby ste museli kosačku manuálne tlačiť. Traktor má nastaviteľnú výšku kosenia a priestranný kôš. Pozrite si ďalšie produkty tejto značky dostupné v našom obchode!
Vlastnosti a výhody
Máte veľký trávnik a nebaví vás ručné kosenie a tlačenie ťažkej kosačky? Potrebujete vybavenie, ktoré vám túto nepríjemnú prácu uľahčí? Prišli ste na perfektné miesto! Traktor Mountfield MTF 84M ST 350 s košom je dostupný v Castorame. Je to vhodný stroj na kosenie veľkých plôch zelených plôch. Vďaka nemu určite zefektívnite celý proces. Model kosí rýchlo, no zároveň veľmi presne. Traktor Mountfield MTF 84M ST 350 s košom má nastaviteľnú výšku kosenia, takže si ho môžete prispôsobiť svojim potrebám. Čepele môžete rezať na výšku 25-80 centimetrov. Efektívnu prácu zaručí aj kôš s objemom 200 litrov. Pozrite si zvyšok ponuky traktorov tejto značky, ktoré sú dostupné v predajniach Castorama!
- Funkcia čistenia krytu
- Dvojité svetlomety
- Počnúc kľúčom
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Samohybná kosačka na trávu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Mountfield |
| Dĺžka produktu | 2338 mm |
| Maximálna výška rezu | 80 mm |
| Minimálna výška rezu | 25 mm |
| Pokrytie | 3000 m² |
| Polomer otáčania | 160 cm |
| Veľkosť reznej čepele | 840 mm |
| Šírka produktu | 880 mm |
| Výška produktu | 1100 mm |
| Systém pohonu | Zadné kolesá |
| Typ kosačky | Samohybný |
| Druh paliva | Plyn |
| Typ kontajnera | Taška |
| Typ ozubeného kolesa | Manuálny |
| Pracovný cyklus | 4-taktný |
| Funkcie | Žiadna funkcia brúsenia |
| Dizajn motora | OHV |
| Počet valcov | 1 |
| Počet lopatiek | 2 |
| Kapacita | 200 l |
| Farebná skupina | Červená |
| Kód produktu | 8008984856691 |

1850 + recenzí









