DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná technika
- Kosačky
- Traktor Mountfield MTF 98H ST 450
Traktor Mountfield MTF 98H ST 450
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Traktor Mountfield MTF 98H ST 4503-7 dní2 783,59 €2 263,08 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Elektromagnetická spojka noža
- Výkonné svetlomety zabezpečia prácu po zotmení
- Ergonomická opierka chrbta pre väčšie pohodlie pri práci
- Predný nárazník na ochranu prednej časti stroja
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Záhradný traktor |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Mountfield |
| Dĺžka produktu | 2338 mm |
| Maximálny priemer kolesa | 460 mm |
| Maximálna výška rezu | 80 mm |
| Minimálny priemer kolesa | 380 mm |
| Minimálna výška rezu | 25 mm |
| Pokrytie | 8000 m² |
| Maximálna rýchlosť | 2,44 m/s |
| Polomer otáčania | 70 cm |
| Veľkosť reznej čepele | 98 mm |
| Šírka rezu | 980 mm |
| Šírka produktu | 1020 mm |
| Výška rezu | 80 mm |
| Výška produktu | 1100 mm |
| Typ spúšťača | Zadné vyhadzovanie so zberačom |
| Systém pohonu | Zadné kolesá |
| Systém tlmenia vibrácií | Nízke vibrácie |
| Typ kosačky | Samohybný |
| Druh paliva | Plyn |
| Typ kontajnera | Polotuhá taška |
| Typ ozubeného kolesa | Automaticky |
| Typ motora | Hydrostatický |
| Pracovný cyklus | 4-taktný |
| Funkcie | Voliteľná funkcia mulčovania |
| Dizajn motora | OHV |
| Počet valcov | 1 |
| Počet lopatiek | 2 |
| Maximálne otáčky za minútu | 2600 ot./min |
| Kapacita | 240 l |
| Farebná skupina | Červená |
| Kód produktu | 8008984861657 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








