DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná technika
- Kosačky
- Traktor Mountfield MTF98HB B&S PB4165 500ccm
Traktor Mountfield MTF98HB B&S PB4165 500ccm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Traktor Mountfield MTF98HB B&S PB4165 500ccm3-7 dní2 783,59 €2 263,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Traktor Mountfield MTF98HB B&S PB4165 je kvalitné, špecializované a spoľahlivé zariadenie na kosenie trávy na záhrade. Vozidlo poháňa spaľovací motor s objemom 500 cm3. Je tiež vybavený 200-litrovým zberným košom na trávu, výkonnými svetlometmi a elektromagnetickou spojkou noža. V našej ponuke nájdete aj rôzne modely záhradných kosačiek.
Vlastnosti a výhody
Ak hľadáte efektívne zariadenie na kosenie trávy na záhrade, traktor Mountfield MTF98HB B&S PB4165 500 cm3 je produktom pre vás. Medzi jeho prednosti patrí elektromagnetická spojka noža a žacia jednotka s možnosťou nastavenia na jednu zo siedmich výšok kosenia. Vozidlo má tiež veľký zberač trávy, takže ho nebudete musieť často vyprázdňovať. Výberom traktora Mountfield MTF98HB B&S PB4165 budete môcť pracovať aj po zotmení. Zariadenie je vybavené výkonnými reflektormi, ktoré dobre osvetľujú priestor. Vyberte si tento model aj vtedy, ak chcete ergonomické operadlo sedadla a zvýšený volant, ktorý uľahčuje jazdu. Pozrite si náš sortiment a pozrite si ďalšie modely kosiacich traktorov a tradičných kosačiek na trávu, ktoré vám pomôžu postarať sa o trávniky okolo vášho pozemku.
- Elektromagnetická spojka noža
- Výkonné svetlomety zabezpečia prácu po zotmení
- Ergonomická opierka chrbta pre väčšie pohodlie pri práci
- Predný nárazník na ochranu prednej časti stroja
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Záhradný traktor |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Mountfield |
| Dĺžka produktu | 1700 mm |
| Pokrytie | 4500 m² |
| Šírka rezu | 980 mm |
| Šírka produktu | 1120 mm |
| Výška produktu | 837 mm |
| Systém pohonu | Zadné kolesá |
| Typ motora | Hydrostatický |
| Funkcie | Voliteľná funkcia mulčovania |
| Počet lopatiek | 2 |
| Maximálne otáčky za minútu | 2600 ot./min |
| Kapacita | 200 l |
| Kód produktu | 8008984862654 |

1850 + recenzí








