DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná technika
- Kosačky
- Traktor Mountfield Twin 2240H s košom
Traktor Mountfield Twin 2240H s košom
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Traktor Mountfield Twin 2240H s košom3-7 dní4 301,59 €3 497,23 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Traktor Mountfield Twin s košom vám umožní pohodlne a efektívne kosiť veľké plochy pokryté trávou. V závislosti od vašich potrieb môžete pomocou stroja kosiť trávnik do 7 rôznych výšok. Ergonomické operadlo sedadla a zvýšená rukoväť zaisťujú vysoký pracovný komfort. Vďaka výkonným svetlometom môžete s týmto traktorom kosiť trávu aj v noci!
Vlastnosti a výhody
Kosenie trávy na väčších plochách si vyžaduje špeciálne vybavenie. Traktor Mountfield Twin 2240H s košom je určený na prácu na veľkých plochách. Stroj zvládne plochu až 6000 m2. Traktor vám umožňuje nastaviť výšku riadku podľa vašich potrieb. 7 úrovní nastavenia umožňuje pokosiť trávu do výšky 25 až 80 mm. Traktor Mountfield Twin s košom má hydrostatickú prevodovku a elektromagnetickú spojku pre štart nožov. Predný nárazník poskytuje ochranu stroju. Oporné kolieska zabraňujú skalpovaniu trávy. Sedadlo s ergonomickým operadlom a zvýšeným volantom spríjemňuje jazdu traktorom. S týmto záhradným traktorom môžete kosiť trávu aj v noci. Stroj je vybavený výkonnými svetlometmi, ktoré umožňujú prevádzku v tme.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Maximálna výška rezu | 80 mm |
| Minimálna výška rezu | 25 mm |
| Pokrytie | 6000 m² |
| Veľkosť reznej čepele | 1020 mm |
| Systém pohonu | Zadné kolesá |
| Typ motora | Hydrostatický |
| Funkcie | Funkcie brúsenia (voliteľné) |
| Počet lopatiek | 2 |
| Maximálne otáčky za minútu | 2600 ot./min |
| Kapacita | 320 l |
| Kód produktu | 8008984851856 |

1850 + recenzí








