DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Semená
- Tráva Moderný trávnik 1 kg
Tráva Moderný trávnik 1 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Tráva Moderný trávnik 1 kg3-7 dní17,37 €14,12 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Modern Lawn Grass je produkt obsahujúci obaľované trávové semená. Majú v sebe štartovacie hnojivo. Okrem toho obal chráni semená pred negatívnymi faktormi. To výrazne zlepšuje ich životnosť aj v extrémnych podmienkach. Umožňuje rýchle klíčenie a následný rast trávy. Vďaka tomuto produktu zatraktívnite svoju nehnuteľnosť alebo záhradu.
Vlastnosti a výhody
Moderná trávniková tráva 1 kg je produkt, vďaka ktorému bude vaša nehnuteľnosť vyzerať úhľadne. Obalené semená majú v sebe štartovacie hnojivo, ktoré začne klíčiť rýchlejšie ako neobalené semená. Špeciálny náter výrazne zlepšuje životaschopnosť semien v extrémnych podmienkach. Váš trávnik bude zdravý a odolný. Moderná trávniková tráva bude dobrá na zakladanie trávnikov alebo na dosev. Zahŕňa najcennejšie druhy a odrody trávnikových tráv z rôznych fariem. Nájdete medzi nimi napríklad pŕhľavu trvácu, kostravu červenú a modrotrávu lúčnu. Predajne Castorama ponúkajú široký výber semien a hnojív. Vďaka nim sa komplexne postaráte o svoju záhradu a majetok.
- Obaľované semená trávy
- Štartovacie hnojivo zlepšujúce životaschopnosť osiva v extrémnych podmienkach
- Rastlina je zdravá a silná
- Receptúra je založená na vhodnom výbere najhodnotnejších druhov a odrôd trávnikových tráv z domáceho a európskeho chovu
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 80 mm |
| Pokrytie | 40 m² |
| Šírka nádoby | 200 mm |
| Výška nádoby | 270 mm |
| Zloženie | Žitoľ trváca 50% kostrava lúčna 40% 10% |
| Hmotnosť (kg) | 1 kg |
| Kód produktu | 5907466503555 |

1850 + recenzí








