DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Semená
- Tráva Moderný trávnik 5 kg
Tráva Moderný trávnik 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Tráva Moderný trávnik 5 kg3-7 dní63,14 €51,33 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Modern Lawn grass je špeciálne vybraná zmes rastlín, ktoré po zasiatí vytvoria hustý trávnik. Tento typ produktu bude fungovať všade tam, kde chcete získať úžasný a rovnomerný trávnik. Tráva si pri pestovaní nevyžaduje veľa práce. V sekcii osivá našej predajne nájdete aj ďalšie kapacity zmesi Nowoczesny Trawnik, ktoré si môžete prispôsobiť výmere pozemku.
Vlastnosti a výhody
Chcete získať krásny, reprezentatívny trávnik bez veľkej práce? Grass Modern Lawn 5 kg splní vaše očakávania v každom ohľade. Ide o výbornú zmes pŕhľavy trvácnej, lipnice lúčnej a kostrava červenej. Tieto rastliny vytvárajú hustý trávnik so šťavnatou, zelenou farbou. Vďaka tomu bude okolie vášho domova či firmy pôsobiť esteticky a elegantne. Efekt dosiahnete v krátkom čase bez nutnosti predbežného prihnojovania a komplikovanej starostlivosti. Moderný trávnik sa vyznačuje aj inovatívnou výrobnou technológiou. To znamená, že každé semienko bolo obklopené podpornými látkami. Takto je začiatok klíčenia oveľa efektívnejší a rastlina má už od začiatku dostatočnú výživu.
- Umožňuje vám získať hustý a šťavnatý zelený trávnik v krátkom čase
- Krásny trávnik bez veľkej práce
- Nevyžaduje predbežné hnojenie
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 120 mm |
| Pokrytie | 200 m² |
| Šírka nádoby | 270 mm |
| Výška nádoby | 600 mm |
| Zloženie | Žitník trváci 50%, kostrava červená 40%, lúčna tráva 10% |
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
| Kód produktu | 5907466503562 |

1850 + recenzí








