DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Hnojivá
- Trávnikové hnojivo Substral Osmocote 5 kg
Trávnikové hnojivo Substral Osmocote 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Trávnikové hnojivo Substral Osmocote 5 kg3-7 dní49,94 €40,60 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hnojivo Substral Osmocote je určené na hnojenie pôdy pre trávniky. Vďaka použitiu tohto produktu trávnik rýchlo rastie, je odolný voči chorobám a ľahko vypĺňa diery. Sypké zloženie hnojiva uľahčuje pohodlnú aplikáciu. Odporúča sa príslušnú dávku prípravku rovnomerne rozotrieť po trávniku pomocou sejačky.
Vlastnosti a výhody
Trávnikové hnojivo Substral Osmocote 5 kg je dlhodobo pôsobiaci prípravok určený na hnojenie trávnikov. Vďaka obsahu dusíka, fosforu a draslíka pôsobí prípravok na rýchly a zdravý vývoj trávnika a mikroživiny a horčík vyživujú trávnik počas celého vegetačného obdobia. Hnojivo je v sypkej forme, čo sa premieta do komfortu pri jeho používaní. Hnojivo sa odporúča aplikovať od marca do septembra po pokosení trávy. Vhodná dávka je 30-50 gramov na 1 m2 trávnika. Ponúkaný produkt je dlhodobo pôsobiace hnojivo, čo znamená, že stačí jedna aplikácia za sezónu. V našom sortimente nájdete aj hnojivá Osmocote rôznych výkonov a prípravky Substral určené na starostlivosť o rôzne druhy rastlín a kvetov.
- Extra dlhé pôsobenie
- Iba jedno hnojenie za sezónu
- Bez rizika prehnojenia
- 5 kg balenie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Hnojivo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Substrál |
| Hĺbka produktu | 190 mm |
| Šírka nádoby | 226 mm |
| Výška nádoby | 226 mm |
| séria | Osmocote |
| Typ kontajnera | Vedro |
| Zloženie | Dusík 25%, fosfor 5%, draslík 9%, horčík, mikroživiny |
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
| Dávkovanie | 30 g/m2 |
| Kód produktu | 5907487100795 |

1850 + recenzí











