DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Podomietkové zásuvky
- Trojrámik Polmark Tarnów Rosa, matná biela
Trojrámik Polmark Tarnów Rosa, matná biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Trojrámik Polmark Tarnów Rosa, matná biela3-7 dní7,03 €5,72 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Polmark Tarnów Rosa biely matný trojrámik nájde uplatnenie v obytnej alebo kancelárskej budove. Je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu. Tento materiál je odolný voči poškriabaniu a mechanickému poškodeniu. Prvok sa vyznačuje vysokou estetikou. Zachováva si svoj pôvodný vzhľad veľmi dlho. Vďaka špeciálnym západkám rám ľahko namontujete kdekoľvek.
Vlastnosti a výhody
Potrebujete kryty elektrických zásuviek pre váš obytný alebo kancelársky priestor? Na takýchto miestach bude nutný biely matný trojrám Polmark Tarnów Rosa. Je mimoriadne odolný vďaka tomu, že je vyrobený z materiálu veľmi dobrej kvality a technických vlastností. ABS plast je extrémne odolný proti poškriabaniu. Prvok je vybavený špeciálnymi západkami, ktoré uľahčujú proces montáže. Na biely matný trojrám Polmark Tarnów Rosa sa vzťahuje šesťročná záruka. Je veľmi jednoduché ho udržiavať v čistote, čo mu umožňuje zachovať si atraktívny vzhľad. Matná biela farba produktu vyzerá skvele v aranžmánoch v škandinávskom štýle. Prezrite si ponuku predajne Castorama, kde nájdete široký výber trojrámikov zo série Rosa.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rám |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Polmark Tarnów |
| Hĺbka produktu | 70 mm |
| Šírka produktu | 310 mm |
| Výška produktu | 110 mm |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| séria | Rosa |
| Počet modulov | 3 |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Matná biela |
| Materiál | ABS plast |
| Kód produktu | 5907559877297 |

1850 + recenzí








