DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Podomietkové zásuvky
- Trojrámik Polmark Tarnów Rosa z nerezovej ocele
Trojrámik Polmark Tarnów Rosa z nerezovej ocele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Trojrámik Polmark Tarnów Rosa z nerezovej ocele3-7 dní7,03 €5,72 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Trojrámik Polmark Tarnów Rosa inox je určený na umiestnenie viacerých elektrických zásuviek súčasne. Môžete ho nainštalovať vertikálne alebo horizontálne. To vám umožní rozhodnúť sa, kam ho vložiť. Prvok je vyrobený z ABS plastu. Je odolný voči mechanickému poškodeniu a prasklinám. Rám vyzerá skvele v škandinávskych aranžmánoch.
Vlastnosti a výhody
Chceli by ste si do bytu alebo kancelárie nainštalovať niekoľko zásuviek? Na tento účel bol navrhnutý inoxový trojrám Polmark Tarnów Rosa. Môžete ho jednoducho nainštalovať vertikálne alebo horizontálne, čo vám umožní slobodne si vybrať, kam ho umiestnite. Prvok je neuveriteľne odolný vďaka tomu, že je vyrobený z ABS materiálu, ktorý je odolný voči prasklinám a mechanickému poškodeniu. Produkt je v odtieni sivej, ktorý vyzerá skvele v aranžmánoch v škandinávskom štýle. Na trojrám Polmark Tarnów Rosa inox sa vzťahuje šesťročná záruka. Bez problémov ho udržíte v čistote. To vám umožní vychutnať si jeho dokonalý vzhľad po dlhú dobu. Prezrite si ponuku predajne Castorama, kde nájdete ďalšie trojité rámy zo série Rosa.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rám |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Polmark Tarnów |
| Hĺbka produktu | 70 mm |
| Šírka produktu | 310 mm |
| Výška produktu | 110 mm |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| séria | Rosa |
| Počet modulov | 3 |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Inox |
| Materiál | ABS plast |
| Kód produktu | 5907559873114 |

1850 + recenzí








