DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Postrekovače a pištole
- Turbo tryskový postrekovač 80-360 stupňov 4''
Turbo tryskový postrekovač 80-360 stupňov 4''
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Turbo tryskový postrekovač 80-360 stupňov 4''3-7 dní25,51 €20,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zavlažovač Turbo Jet je kombináciou funkčnosti a kvality. Ide o prvok, ktorý zavlažuje vašu záhradu a zároveň vás odbremení od tejto ťažkej povinnosti. To vám umožní relaxovať, zatiaľ čo zariadenie pracuje za vás. Ide o dynamický typ, ktorý dokáže zavlažovať viacero plôch naraz, čím sa výrazne skráti jeden cyklus
Vlastnosti a výhody
Zavlažovací systém je nielen pohodlný, ale aj šetrí čas a spotrebu vody. Starostlivosť o váš trávnik a zvlhčovanie záhrady vám zaberie oveľa viac času. Zavlažovač Turbo Jet 80-360 stupňov 4" je jedným z najdôležitejších prvkov inštalácie, ktorá zavlažuje oblasť v cykle, ktorý určíte. Dynamická prevádzka umožňuje súčasné pokrytie prakticky celej plochy, ktorá má u tohto modelu takmer deväťdesiat metrov štvorcových. Prípravok zaisťuje nízku spotrebu vody a vyvážené zavlažovanie. Vďaka tomu nebude jedna plocha premočená a druhá bude úplne suchá. Zavlažovač Turbo Jet je vyrobený z polypropylénu a ABS plastu. Druhý zo spomínaných materiálov má vysokú rázovú húževnatosť a je odolný voči poškodeniu a UV žiareniu
- Odolnosť voči UV žiareniu
- Nízka spotreba vody
- Vyberateľný filter je umývateľný
- Vyvážené zavlažovanie
- Nastaviteľná hlava 80-360°
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Postrekovač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Claber |
| Dĺžka produktu | 51 mm |
| Pokrytie | 87 m² |
| Šírka produktu | 51 mm |
| Rozmer A | 12,7 mm |
| Výška produktu | 140 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 3 bar |
| Minimálny pracovný tlak | 1,5 baru |
| Odolnosť voči ultrafialovému žiareniu | Odolné voči UV žiareniu |
| Hmotnosť produktu | 70 g |
| Materiál | ABS plast a polypropylén |
| Kód produktu | 8000625902668 |

1850 + recenzí










