DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Upcycling kvetináč antracit 10 cm
Upcycling kvetináč antracit 10 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Upcycling kvetináč antracit 10 cm3-7 dní3,94 €3,20 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Antracitový upcyklovaný kvetináč vám pomôže vyzdobiť váš byt rôznymi druhmi rastlín. Výrobok má priemer 10 cm, takže ho môžete umiestniť na parapet. Kvetináč sa perfektne hodí do aranžmánov v minimalistickom a industriálnom štýle. Je vyrobený z plastu, ktorý je odolný voči meniacim sa poveternostným podmienkam.
Vlastnosti a výhody
Chceli by ste si skrášliť byt kvetmi a inými rastlinami, ktoré oživia jeho interiér? Všetko, čo potrebujete, je 10 cm upcyklovaný antracitový kvetináč. Zasaďte si do nej svoje obľúbené kvety a kochajte sa ich pohľadom ešte dlho. Výrobok s priemerom 10 cm je vyrobený z plastu, ktorý je mimoriadne odolný voči mínusovým teplotám a slnečnému žiareniu. Antracitový upcyklovaný kvetináč dobre znáša aj iné zmeny počasia. Je mimoriadne odolný, čo mu umožňuje zachovať si prirodzený vzhľad po mnoho rokov. Produkt je antracitovej farby a jeho dizajn umožňuje vytvárať módne aranžmány v industriálnom a minimalistickom štýle. Predajňa Castorama ponúka široký výber kvetináčov v rôznych veľkostiach.
- Upcyklovaný kvetináč
- Mrazuvzdorný a odolný voči UV žiareniu
- Jednoduché čistenie a údržba
- Vyrobené z odpadu
- Ekologické
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kvetináč |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 100 mm |
| Výška produktu | 100 mm |
| Hmotnosť (kg) | 0,08 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Antracit |
| Tvar produktu | Oválny |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 5908305663669 |

1850 + recenzí









