DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Upcycling kvetináč antracit 21 cm
Upcycling kvetináč antracit 21 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Upcycling kvetináč antracit 21 cm3-7 dní11,67 €9,49 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Antracitový upcyklovaný kvetináč je ideálny na pestovanie viacfarebných kvetov a zelených rastlín. Výrobok s priemerom 21 cm je ideálnym riešením pre ľudí, ktorým záleží na životnom prostredí. Hrniec je vyrobený z najkvalitnejšieho upcyklovaného plastu. Je odolný voči meniacemu sa počasiu. Výrobok vyzerá veľmi esteticky a ľahko sa čistí.
Vlastnosti a výhody
Neviete kam zasadiť nakúpené rastliny, ktoré by ste chceli pestovať na balkóne či terase? Na pomoc prichádza 21 cm antracitový upcycling kvetináč. Výrobok je vyrobený z plastu, ktorý je mimoriadne odolný a odolný voči mechanickému poškodeniu. Upcyklovaný antracitový kvetináč s priemerom 21 cm dobre znáša meniace sa poveternostné podmienky. Môže stáť v daždi, v mraze alebo vo veľmi slnečnej miestnosti. Môžete do nej zasadiť viacfarebné kvety, zelené rastliny a malé stromy. Výrobok je nenáročný na starostlivosť, čo výrazne zvyšuje jeho životnosť. Črepník je antracitovej farby, ktorá dopĺňa aranžmán v industriálnom štýle. Predajňa Castorama ponúka široký výber upcyklovaných kvetináčov v rôznych veľkostiach.
- Upcyklovaný kvetináč
- Mrazuvzdorný a odolný voči UV žiareniu
- Jednoduché čistenie a údržba
- Vyrobené z odpadu
- Ekologické
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kvetináč |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 210 mm |
| Výška produktu | 210 mm |
| Hmotnosť (kg) | 0,44 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Antracit |
| Tvar produktu | Oválny |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 5908305663713 |

1850 + recenzí









