DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Upcyklovaný kvetináč antracit 12 cm
Upcyklovaný kvetináč antracit 12 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Upcyklovaný kvetináč antracit 12 cm3-7 dní4,35 €3,53 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Antracitový upcyklovaný kvetináč sa skvele hodí ako dekorácia do bytu, do ktorej môžete zasadiť rôzne druhy rastlín. Je odolný voči mínusovým teplotám a UV žiareniu. Hrniec je vyrobený z upcyklovaného plastu, ktorý vám umožňuje starať sa o životné prostredie. Výrobok sa ľahko udržuje v čistote. Je mimoriadne životaschopný.
Vlastnosti a výhody
Plánujete si v byte zariadiť záhon a hľadáte črepníky, v ktorých budú rastliny krásne vyzerať? 12 cm antracitový upcyklovaný kvetináč nesmie chýbať na vašom nákupnom zozname. Je odolný voči meniacim sa poveternostným podmienkam, preto ho možno počas mínusových teplôt ponechať vonku. Antracitový upcyklovaný kvetináč je vyrobený z najkvalitnejšieho upcyklovaného plastu, vďaka čomu je odolný voči mechanickému poškodeniu. Výrobok s priemerom 12 cm je antracitovej farby. Krásne doplní aranžmány v industriálnom a minimalistickom štýle. Predajňa Castorama ponúka aj ďalšie kvetináče v rôznych veľkostiach, ktoré ozdobia váš byt.
- Upcyklovaný kvetináč
- Mrazuvzdorný a odolný voči UV žiareniu
- Jednoduché čistenie a údržba
- Vyrobené z odpadu
- Ekologické
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kvetináč |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 120 mm |
| Výška produktu | 120 mm |
| Hmotnosť (kg) | 0,09 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Antracit |
| Tvar produktu | Oválny |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 5908305663676 |

1850 + recenzí









