DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Upcyklovaný kvetináč antracit 14 cm
Upcyklovaný kvetináč antracit 14 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Upcyklovaný kvetináč antracit 14 cm3-7 dní5,16 €4,20 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Upcyklačný antracitový kvetináč bol určený na pestovanie kvitnúcich a zelených rastlín. Je vyrobený z plastu, ktorý je odolný voči poškodeniu. Výrobok má priemer 14 cm a oválny tvar. Dobre znáša meniace sa poveternostné podmienky. Kvetináč sa perfektne hodí do aranžmánov v industriálnom a škandinávskom štýle.
Vlastnosti a výhody
Snívate o krásnom kvetinovom aranžmáne doma alebo na terase, no hľadáte kvetináče, ktoré budú pôsobiť elegantne? 14 cm antracitový upcyklovaný kvetináč splní všetky vaše očakávania. Môžete v ňom pestovať ako viacfarebné kvety, tak aj zelené rastliny. Výrobok je vyrobený z recyklovaného plastu, vďaka čomu je odolný voči poškodeniu. Upcyklovaný antracitový kvetináč s priemerom 14 cm vplyvom slnečného žiarenia nevybledne a pri ponechaní v chlade nepopraská. Produkt je dostupný v originálnej farbe antracit. Dokonale sa hodí k minimalistickým, škandinávskym a industriálnym aranžmánom. Predajňa Castorama ponúka rôzne druhy kvetináčov, ktoré vám umožnia vytvárať krásne aranžmány.
- Upcyklovaný kvetináč
- Mrazuvzdorný a odolný voči UV žiareniu
- Jednoduché čistenie a údržba
- Vyrobené z odpadu
- Ekologické
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kvetináč |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 140 mm |
| Výška produktu | 140 mm |
| Hmotnosť (kg) | 0,15 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Antracit |
| Tvar produktu | Oválny |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 5908305663683 |

1850 + recenzí









