DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Upcyklovaný kvetináč antracit 17 cm
Upcyklovaný kvetináč antracit 17 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Upcyklovaný kvetináč antracit 17 cm3-7 dní7,20 €5,85 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Antracitový upcyklovaný kvetináč bol určený na pestovanie rastlín na balkóne alebo domácej terase. Výrobok má priemer 17 cm a je vyrobený z upcyklovaného plastu. Výrobok je šetrný k životnému prostrediu. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči poškodeniu a meniacim sa poveternostným podmienkam. Hrniec je odolný, čo vám umožní užívať si ho po dlhú dobu.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte ekologický dekoratívny prvok, ktorý vám umožní pestovať rastliny na balkóne či terase? 17 cm antracitový upcyklovaný kvetináč je to, čo hľadáte. Výrobok s priemerom 17 cm je vyrobený z najkvalitnejšieho upcyklovaného plastu. Ľuďom, ktorým záleží na životnom prostredí, sa bude páčiť. Upcyklačný antracitový kvetináč je odolný voči mechanickému poškodeniu a meniacemu sa počasiu, ako je dážď alebo mráz. Je dostatočne odolný, aby splnil vaše očakávania. Výrobok dobre znáša mínusové teploty. Hrniec sa ľahko udržuje v čistote, a tak si zachová svoj estetický vzhľad po mnoho rokov. Krásne vyzerá v aranžmánoch v minimalistickom štýle. Predajňa Castorama ponúka široký výber upcyklovaných kvetináčov.
- Upcyklovaný kvetináč
- Mrazuvzdorný a odolný voči UV žiareniu
- Jednoduché čistenie a údržba
- Vyrobené z odpadu
- Ekologické
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kvetináč |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 170 mm |
| Výška produktu | 160 mm |
| Hmotnosť (kg) | 0,19 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Antracit |
| Tvar produktu | Oválny |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 5908305663690 |

1850 + recenzí









