DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Upcyklovaný kvetináč antracit 19 cm
Upcyklovaný kvetináč antracit 19 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Upcyklovaný kvetináč antracit 19 cm3-7 dní9,23 €7,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Antracitový upcyklovaný kvetináč umožňuje pestovať kvety na terase či balkóne, ale aj vo vnútri domu. Je vyrobený z plastu. Výrobok má priemer 19 cm, čo umožňuje pestovanie malých rastlín. Je odolný voči mrazu a UV žiareniu. Kvetináč dokonale umocní estetiku minimalistických aranžmánov alebo aranžmánov v škandinávskom štýle.
Vlastnosti a výhody
Chceli by ste svoj balkón alebo terasu oživiť v originálnom štýle kvetinovými aranžmánmi? 19 cm upcyklovaný antracitový kvetináč bude dokonalým dekoratívnym prvkom. Výrobok s priemerom 19 cm sa výborne hodí aj na pestovanie malých stromčekov, byliniek či zeleniny a ovocia. Hrniec je vyrobený z plastu, vďaka čomu je odolný voči poškodeniu a meniacim sa poveternostným podmienkam. Antracitový upcyklovaný kvetináč je mimoriadne odolný a trvácny, takže nezmení svoj vzhľad po mnoho rokov. Je v antracitovej farbe, ktorá je alternatívou klasickej čiernej. Produkt dokonale zapadne do aranžmánov v industriálnom, škandinávskom a minimalistickom štýle. Predajňa Castorama ponúka široký výber kvetináčov, ktoré vám umožnia vytvárať jedinečné kompozície.
- Upcyklovaný kvetináč
- Mrazuvzdorný a odolný voči UV žiareniu
- Jednoduché čistenie a údržba
- Vyrobené z odpadu
- Ekologické
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kvetináč |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 190 mm |
| Výška produktu | 180 mm |
| Hmotnosť (kg) | 0,31 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Antracit |
| Tvar produktu | Oválny |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 5908305663706 |

1850 + recenzí









