DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Upcyklovaný kvetináč antracit 24 cm
Upcyklovaný kvetináč antracit 24 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Upcyklovaný kvetináč antracit 24 cm3-7 dní15,34 €12,47 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Upcyklovaný antracitový kvetináč poslúži na pestovanie okrasných rastlín na terase alebo vo vnútri domu. Jej priemer je 24 cm, čo vám umožňuje zasadiť do nej zelené rastliny alebo menšie stromčeky. Výrobok je odolný voči meniacim sa poveternostným podmienkam. Kvetináč pôsobí mimoriadne elegantne, čo zvyšuje estetiku aranžmánu.
Vlastnosti a výhody
Chceli by ste svoju domácu terasu trochu oživiť, aby sa z nej stal útulný priestor, kde sa dá príjemne tráviť čas? Kúpte si 24 cm antracitový upcyklovaný črepník a zasaďte doň svoje obľúbené kvety, aby sa terasa stala očarujúcou súčasťou vášho domova. Je vyrobený z plastu, ktorý je mimoriadne odolný voči mechanickému poškodeniu a meniacim sa poveternostným podmienkam. Upcyklačný antracitový kvetináč s priemerom 24 cm sa ľahko udržiava v čistote. Vďaka tomu si zachová svoj prirodzený vzhľad po dlhú dobu. Výrobok je mimoriadne odolný a odolný, preto ho možno umiestniť aj na vonkajšie parapety. Krásne doplní aranžmány v industriálnom štýle. V predajni Castorama nájdete široký výber kvetináčov, ktoré ozdobia vašu terasu.
- Upcyklovaný kvetináč
- Mrazuvzdorný a odolný voči UV žiareniu
- Jednoduché čistenie a údržba
- Vyrobené z odpadu
- Ekologické
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kvetináč |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 240 mm |
| Výška produktu | 230 mm |
| Hmotnosť (kg) | 0,59 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Antracit |
| Tvar produktu | Oválny |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 5908305663720 |

1850 + recenzí









