DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Upcyklovaný kvetináč antracit 29 cm
Upcyklovaný kvetináč antracit 29 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Upcyklovaný kvetináč antracit 29 cm3-7 dní29,58 €24,05 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Antracitový upcyklovaný kvetináč je ekologický výrobok vyrobený z recyklovaných surovín. Črepník bude slúžiť na pestovanie rastlín doma. Na jeho výrobu boli použité odolné materiály. Tento výrobok je dokončený estetickým spôsobom. Hrniec je odolný voči vode a vlhkosti.
Vlastnosti a výhody
29 cm antracitový upcyklovaný kvetináč je vysoko funkčný produkt. Je určený na pestovanie rastlín doma. Tento výrobok je vyrobený z recyklovaného plastu. Vďaka tomu je hrniec ekologickým produktom, ktorý nezaťažuje životné prostredie. Použitie plastu navyše znamená, že mu neublíži ani voda, ani neustály kontakt s vlhkou pôdou. Upcyklovaný antracitový kvetináč je vyhotovený v čiernej farbe. To dáva estetický vzhľad a zdôrazňuje moderný charakter. Tento produkt sa tiež ľahko používa. Poskytne vám vhodné a funkčné miesto na pestovanie rastlín. Z ponuky predajne Castorama si môžete vybrať aj mnoho ďalších modelov kvetináčov dostupných v mnohých veľkostiach a farbách.
- Mrazuvzdorný a odolný voči UV žiareniu
- Jednoduché čistenie a údržba
- Vyrobené z odpadu
- Ekologické
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kvetináč |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 290 mm |
| Výška produktu | 250 mm |
| Hmotnosť (kg) | 0,9 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Antracit |
| Tvar produktu | Oválny |
| Materiál | Plastové |
| Štýl | Súčasné |
| Kód produktu | 5908305663737 |

1850 + recenzí










