DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Upcyklovaný kvetináč antracit 9 cm
Upcyklovaný kvetináč antracit 9 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Upcyklovaný kvetináč antracit 9 cm3-7 dní3,13 €2,54 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Antracitový upcyklovaný kvetináč je dekoratívny prvok, do ktorého môžete zasadiť rastliny a ozdobiť si nimi balkón. Výrobok s priemerom 9 cm je vyrobený z plastu. Vyznačuje sa odolnosťou voči poškodeniu a zmenám počasia. Kvetináč pôsobí mimoriadne elegantne, čo výrazne zlepšuje estetiku interiéru takmer v akomkoľvek štýle aranžovania.
Vlastnosti a výhody
Snívate o balkóne vyzdobenom kvetmi a rôznymi druhmi rastlín? 9 cm upcycling antracitový kvetináč bude v tejto situácii nenahraditeľný. Je odolný voči meniacim sa poveternostným podmienkam, takže ho možno bez problémov umiestniť aj vonku. Výrobok je vyrobený z najkvalitnejšieho plastu, ktorý je odolný voči mechanickému poškodeniu. Antracitový upcyklovaný kvetináč má priemer 9 cm a pekný oválny tvar. Ľahko sa udržiava v čistote, takže pôsobí veľmi esteticky. Má antracitovú farbu, ktorá skvele dopĺňa aranžmány v minimalistickom a industriálnom štýle. Predajňa Castorama ponúka široký výber kvetináčov v rôznych veľkostiach, ktorými si môžete ozdobiť balkón.
- Upcyklovaný kvetináč
- Mrazuvzdorný a odolný voči UV žiareniu
- Jednoduché čistenie a údržba
- Vyrobené z odpadu
- Ekologické
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kvetináč |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 90 mm |
| Výška produktu | 80 mm |
| Hmotnosť (kg) | 0,04 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Antracit |
| Tvar produktu | Oválny |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 5908305663652 |

1850 + recenzí









