DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Upcyklovaný kvetináč, biely, 21 cm
Upcyklovaný kvetináč, biely, 21 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Upcyklovaný kvetináč, biely, 21 cm3-7 dní11,67 €9,49 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Upcyklovaný biely kvetináč vám pomôže pestovať vaše obľúbené rastliny. Výrobok má priemer 21 cm. Hrniec je vyrobený z plastu, takže odolá prakticky akýmkoľvek poveternostným vplyvom. Dobre poslúži aj v interiéri. Výrobok sa vyznačuje vysokou odolnosťou, ktorá mu umožní zachovať si svoj súčasný vzhľad po dlhú dobu.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte ekologické riešenie pre rastliny, ktoré chcete pestovať na vašej terase? Vo vašom byte by mal byť biely upcyklovaný kvetináč s priemerom 21 cm. Zapadá do súčasných trendov, ktoré zahŕňajú vdýchnutie nového života zdanlivo zbytočným materiálom a predmetom. Výrobok je vyrobený z najkvalitnejšieho plastu, takže je mimoriadne odolný voči rôznym poveternostným vplyvom. Upcyklovaný biely kvetináč má priemer 21 cm a je veľmi odolný. Vďaka tomu sa rýchlo nepoškodí a zachová si svoj vzhľad po mnoho rokov. Výrobok v klasickej bielej farbe dokonale zapadne do štýlu moderných aranžmánov, čím efektívne zvýši estetiku interiéru alebo terasy. Predajňa Castorama ponúka rôzne doplnky, ktoré sa vám budú hodiť pri pestovaní rastlín.
- Upcyklovaný kvetináč
- Mrazuvzdorný a odolný voči UV žiareniu
- Jednoduché čistenie a údržba
- Vyrobené z odpadu
- Ekologické
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kvetináč |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 210 mm |
| Výška produktu | 210 mm |
| Hmotnosť (kg) | 0,44 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Tvar produktu | Oválny |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 5908305663621 |

1850 + recenzí










