DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Upcyklovaný kvetináč, biely, 24 cm
Upcyklovaný kvetináč, biely, 24 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Upcyklovaný kvetináč, biely, 24 cm3-7 dní15,34 €12,47 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Upcyklovaný biely kvetináč je dekoratívnym prvkom, v ktorom môžete pestovať rôzne rastliny na balkóne, terase alebo vo vnútri domu. Výrobok má priemer 24 cm a vyznačuje sa úhľadným oválnym tvarom. Hrniec je odolný voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu. V čistote ho udržíte veľmi jednoducho.
Vlastnosti a výhody
Chceli by ste svoj balkón alebo terasu ozdobiť rastlinami alebo malými stromčekmi? Možno budete potrebovať biely 24 cm upcyklovaný kvetináč. Je vyrobený z najkvalitnejšieho plastu, vďaka čomu je odolný voči mrazu, slnečnému žiareniu a iným poveternostným vplyvom. Vďaka tomu je možné výrobok používať celoročne nielen vo vnútri obytných budov, ale aj vonku. Nemusíte sa báť, že vám praskne alebo vybledne. Upcyklovaný biely kvetináč s priemerom 24 cm si zachová svoj estetický vzhľad a bielu farbu po mnoho sezón. Je tiež nenáročná na starostlivosť a nevyžaduje ďalšiu údržbu. Biely výrobok je elegantným a štýlovým dekoratívnym prvkom klasických a moderných interiérov. V predajni Castorama nájdete široký výber črepníkov a príslušenstva na pestovanie rôznych rastlín.
- Upcyklovaný kvetináč
- Mrazuvzdorný a odolný voči UV žiareniu
- Jednoduché čistenie a údržba
- Vyrobené z odpadu
- Ekologické
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kvetináč |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 240 mm |
| Výška produktu | 230 mm |
| Hmotnosť (kg) | 0,59 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Tvar produktu | Oválny |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 5908305663638 |

1850 + recenzí










