DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Potrubné prípojky a spojky
- Tesnenia
- Utesnite 1" blister s 5 kusmi
Utesnite 1" blister s 5 kusmi
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Utesnite 1" blister s 5 kusmi3-7 dní6,38 €5,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hľadáte príslušenstvo, ktoré sa vám bude hodiť pri inštalácii závlahového systému? Blistrové tesnenie 1" dokonale splní svoj účel. Umožní vám inštaláciu bezpečne a bez netesností. Prvok je odolný a funkčný. Tesnenie má prstencový tvar, takže sadne každému zavlažovaciemu systému
Vlastnosti a výhody
Pri modernizácii vášho zavlažovacieho systému musíte myslieť na jeho utesnenie. Budete potrebovať 1" tesnenie, 5 kusov v blistrovom balení. Je to prvok vyrobený z odolnej gumy, takže bude dlho funkčný. Pri doťahovaní nemusíte vynaložiť veľkú silu, aby tesnenie vykonalo svoje 1" tesnenie v blistrovom balení navyše nielen dokonale utesňuje inštaláciu. Odstraňuje aj nerovnosti v prípade spájaných plôch. Sada obsahuje až päť kusov tesnení, ktoré môžete použiť na rôznych miestach pri montáži Staré tesnenia môžete tiež jednoducho vymeniť za nové Hľadáte iný priemer produktu? Pozrite si celý sortiment príslušenstva pre zavlažovacie systémy v sieti predajní Castorama
- Vyrobené z odolnej gumy
- Ploché, poskytuje tesnenie s nízkou uťahovacou silou
- Odstraňuje prípadné nerovnosti spájaných plôch
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 5 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Hrúbka produktu | 2 mm |
| Vnútorný priemer | 23 mm |
| Vonkajší priemer | 33,7 mm |
| Typ podložky | Prstencový |
| Typ kontajnera | Blister |
| Materiál | Etylén propylén diénový monomér (EPDM) |
| Kód produktu | 5907695672053 |

1850 + recenzí








