DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Čerpadlá a nádrže
- Uzatvárací ventil 1/2'' 2 ks.
Uzatvárací ventil 1/2'' 2 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Uzatvárací ventil 1/2'' 2 ks.3-7 dní11,27 €9,16 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Uzatvárací ventil vám umožní vytvoriť funkčný zavlažovací systém vo vašej záhrade alebo na rekreačnom pozemku. Výrobok je odolný voči mrazu a slnečnému žiareniu, takže svojmu účelu poslúži mnoho sezón. Pomocou príslušenstva môžete regulovať prietok vody a poskytnúť rastlinám primeranú vlhkosť pôdy. Systémový prvok môžete nainštalovať sami bez špeciálnych nástrojov.
Vlastnosti a výhody
1/2" uzatvárací ventil vám pomôže naplánovať zavlažovací systém vo vašej záhrade. Bude to fungovať nielen doma, ale aj na verejných miestach, ako sú parky. Produkt série Rainjet je vyrobený z plastu. Vďaka tomu je odolný voči rôznym poveternostným vplyvom a poslúži vám mnoho sezón. Uzatvárací ventil je tiež necitlivý na riasy. Príslušenstvo bude slúžiť na uzavretie prívodu vody vo vybranom potrubí. Vďaka nemu môžete množstvo vody prispôsobiť potrebám rastlín. Produkt odolný voči UV žiareniu môžete jednoducho nainštalovať sami. Stačí stlačiť dva prvky k sebe – na ich spojenie nie sú potrebné žiadne nástroje. Náš sortiment zahŕňa uzatváracie ventily v iných veľkostiach.
- Odolnosť proti riasam
- Funkcia lisovania
- Odolnosť voči UV žiareniu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Ventil |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Claber |
| Priemer produktu | 28 mm |
| Šírka produktu | 72 mm |
| Typ pripojenia | Lisované nasadzovanie |
| Typ ventilu | Zamykanie |
| Hmotnosť produktu | 26 g |
| Farebná skupina | čierna |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 8000625093786 |

1850 + recenzí









