DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradné náradie
- Záhradné nožnice a sekery
- Úžitkový nôž Fiskars K40
Úžitkový nôž Fiskars K40
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Úžitkový nôž Fiskars K403-7 dní21,44 €17,43 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nerezový univerzálny nôž je určený na rezanie rastlín alebo vetvičiek. Využijete ho pri upratovaní záhrady alebo sadu. Vďaka puzdru je pracovná časť chránená proti otupeniu a chráni pred náhodným poranením. V našej ponuke nájdete aj sekery, prerezávače a pílové kotúče.
Vlastnosti a výhody
Univerzálny nôž je nástroj, ktorý sa bude perfektne hodiť do vašej záhrady, na pozemok alebo do sadu. Rezná časť je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, čo jej dodáva vynikajúce vlastnosti odolnosti. Prvok je odolný voči vlhkosti a poškodeniu, čo znamená, že zostane v perfektnom stave aj napriek intenzívnemu používaniu. Náradie je ľahké, takže ho môžete mať stále pri sebe. Aby ste predišli náhodnému zraneniu, nôž má špeciálne puzdro, v ktorom ho môžete uložiť, aby ste zaistili svoju bezpečnosť. Náradie má dobre tvarovanú rukoväť, čo má pozitívny vplyv na úchop a komfort používania. Ak hľadáte záhradné nožnice, záhradnícke nožnice alebo iné prvky na rezanie dreva, pozrite si našu ponuku.
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 222 mm |
|---|---|
| Dĺžka čepele | 100 mm |
| Šírka čepele | 40 mm |
| Hmotnosť produktu | 130 g |
| Zahrnuté | 1x plastové puzdro na nôž |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ rukoväte | Ergonomický |
| Materiál rukoväte | Plastové |
| Materiál čepele | nehrdzavejúca oceľ |
| Farba | Čierna a oranžová |
| Farebná skupina | čierna |
| Kód produktu | 6411502870628 |

1850 + recenzí








