DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Cibuľoviny a hľuznaté rastliny
- Verve vysoké tulipánové cibuľky čierna a fialová mix 25 ks.
Verve vysoké tulipánové cibuľky čierna a fialová mix 25 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Verve vysoké tulipánové cibuľky čierna a fialová mix 25 ks.3-7 dní44 €35,77 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Cibuľky vysokých tulipánov Verve, mix čiernej a fialovej, sú skvelou voľbou, ak hľadáte rastlinu, ktorá bude najskôr ozdobou vášho záhonu a potom vášho domova. Tulipány sú ideálne ako rezané rastliny do váz alebo kytíc. Nemajú vysoké nároky, stačí im univerzálny substrát a udržiavanie primeranej vlhkosti pôdy. Tulipány sú dostupné vo viacfarebných verziách.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte peknú rastlinu do svojich domácich záhonov, no nechce sa vám tráviť veľa času jej starostlivosťou? Alebo možno chcete črepníkovú rastlinu, ktorú môžete neskôr rezať a použiť ako dekoráciu do váz alebo ako prvok kvetinového aranžmánu? Cibuľky tulipánov Verve, čierno-fialový mix, 25 ks. Tieto rastliny nemajú vysoké nároky na pestovanie. Stačí im univerzálny substrát a zatienené stanovisko. Nezabudnite cibuľky pravidelne zalievať, najmä v období sucha. Táto odroda je vhodná na výsadbu do záhonov a záhrad. Skvele však vyzerá aj v črepníkoch na terase či balkóne. Vysoké cibuľky tulipánov Verve, čierna a fialová zmes, kvitnú v mnohých farbách od apríla do mája. Pozrite si aj ďalšie odrody tulipánov v našej ponuke.
- Dobré pre terasové kontajnery
- Cibuľka, ktorá zaručene rozkvitne v prvom roku, ozdobí vašu záhradu farbami zlepšujúcimi náladu
- Majú minimálne požiadavky
- Ideálne na rezané kvety
- Jednoduchosť výsadby
- Na výsadbu do záhonov, záhonov a terasových nádob
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kvetinová cibuľka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 20 |
| Akýsi balík | Balenie |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Marka | Verve |
| Konečný rozsah výšok | 0,5 - 1,0 m |
| Šírka produktu | 120 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Predpokladané rozšírenie rastlín | 120 mm |
| Predpokladaná výška rastliny | 600 mm |
| Druh rastlín/kvetov | Vysoký tulipán |
| Atraktívny pre opeľujúci hmyz | Nepriťahuje opeľujúci hmyz |
| Dĺžka života | Mnoho rokov |
| Botanický názov | 7 Tulipa triumf Seadov 7 Tulipa triumf Purple Flag 6 Tulipa single neskoro Queen of Night |
| Latinský názov | 7 Tulipa triumf Seadov 7 Tulipa triumf Purple Flag 6 Tulipa single neskoro Queen of Night |
| Spoločný názov | Vysoký tulipán |
| Rozmanitosť | 7 Tulipa triumf Seadov 7 Tulipa triumf Purple Flag 6 Tulipa single neskoro Queen of Night |
| Odolný voči suchu | Žiadna odolnosť voči suchu |
| Odpor | H4 – zimná odolnosť na väčšine územia Veľkej Británie (od -10 do -5°C) |
| Doba kvitnutia | apríl-máj |
| Obdobie výsadby | Aug-Gr |
| Voňavé | Bez zápachu |
| Vhlkosť pôdy | Vlhká a dobre priepustná |
| Farebná skupina | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba kvetu | Čierna a fialová |
| Pokyny na starostlivosť po výsadbe | Rastliny vysadené v nádobách treba počas sucha výdatne polievať. Vo fáze rastu prihnojujte každý týždeň tekutým rastlinným hnojivom, aby si cibuľky zachovali energiu na ďalší rok. Nechajte listy prirodzene odumrieť. Vykopané cibuľky skladujte na chladnom a suchom mieste a na jeseň ich podľa pokynov znova zasaďte. |
| Kód produktu | 3663602483410 |

1850 + recenzí











