DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Komíny a diely
- Komínové čiapky
- Vetracia strieška Darco WDAC130-OC
Vetracia strieška Darco WDAC130-OC
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vetracia strieška Darco WDAC130-OC3-7 dní34,47 €28,02 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kryt prieduchu Darco vám umožní správne chrániť vnútro komínového prieduchu pred dažďom a snehom. Vďaka tomu, že je vyrobený z odolného pozinkovaného plechu, si zachováva svoj tvar po mnoho rokov a je odolný voči korózii. V našom sortimente nájdete aj vetracie striešky v iných veľkostiach
Vlastnosti a výhody
Uistite sa, že váš ventilačný systém funguje správne! Vyberte si ventilačnú striešku Darco WDAC130-OC. Účinne ochráni vnútro komínových prieduchov pred dažďom, snehom a inými atmosférickými zrážkami. Ochráni ho aj pred vtákmi a zlepší estetiku komína. Vďaka nemu môže celý systém fungovať efektívne a bez obáv zo zaplavenia. Vetracia strieška Darco je vyrobená z pozinkovaného plechu, takže je odolná voči deformácii, korózii a extrémnym teplotám. Jeho inštalácia nebude problém vďaka starostlivému nasadeniu. Náš sortiment zahŕňa vetracie striešky v iných veľkostiach, ako aj ďalšie prvky, ktoré tvoria odolný a funkčný ventilačný systém.
- Estetické spracovanie
- Bezporuchový
- Jednoduchá montáž
- Strecha je určená na zakrytie vyústení vetracích komínov; poskytuje ochranu pred dažďom a snehom
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Darco |
| Hrúbka listu materiálu | 0,5 mm |
| Priemer produktu | 130 mm |
| Maximálna prevádzková teplota | 180 °C |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | oceľ |
| Shell | Pozinkované |
| Kód produktu | 5907587913134 |

1850 + recenzí








