DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Komíny a diely
- Komínové čiapky
- Vetracia strieška Darco WDAC150-OC
Vetracia strieška Darco WDAC150-OC
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vetracia strieška Darco WDAC150-OC3-7 dní35,69 €29,01 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vetracia strieška Darco je dokonalým spôsobom ako doplniť ventilačný systém. Odolný prvok z pozinkovaného plechu účinne chráni vnútro komínových prieduchov pred dažďom a snehom. Je veľmi jednoduché správne nainštalovať a navyše zvyšuje estetiku celej konštrukcie. Skontrolujte ostatné veľkosti
Vlastnosti a výhody
Zabezpečte bezproblémovú prevádzku vášho vetracieho systému! Vetracia strieška Darco WDAC150-OC vám to umožní. Je estetickým zavŕšením komínového systému. S jeho pomocou vybudujete vyústenie komína. Dážď a sneh sa vďaka nej nemajú šancu dostať dovnútra. Vetracia strieška Darco je vyrobená z kvalitného pozinkovaného plechu. Vyznačuje sa odolnosťou voči extrémnym teplotám a korózii. Môžete ho jednoducho nainštalovať správnym spôsobom. Produkt je dostupný v niekoľkých veľkostiach a vzťahuje sa naň dvojročná záruka. Naša rozsiahla ponuka zahŕňa aj ďalšie prvky, z ktorých si môžete postaviť funkčný a odolný ventilačný systém - potrubia, spojky a kolená.
- Estetické spracovanie
- Bezporuchový
- Jednoduchá montáž
- Strecha je určená na zakrytie vyústení vetracích komínov; poskytuje ochranu pred dažďom a snehom
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Darco |
| Hrúbka listu materiálu | 0,5 mm |
| Priemer produktu | 150 mm |
| Maximálna prevádzková teplota | 180 °C |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | oceľ |
| Shell | Pozinkované |
| Kód produktu | 5907587913141 |

1850 + recenzí








