DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Stropné a nástenné svietidlá
- Vigo 3-svetlové stropné svietidlo E27 čierna / zlatá
Vigo 3-svetlové stropné svietidlo E27 čierna / zlatá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vigo 3-svetlové stropné svietidlo E27 čierna / zlatá3-7 dní83,64 €68 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Stropné svietidlo Vigo 3-žiarovka E27 je zaujímavou voľbou do interiéru, kde bude lepšie krátke svietidlo pripevnené na strop. Tento výrobok je vyrobený z lakovanej ocele v čiernej a zlatej farbe, takže sa hodí do moderných aranžmánov. Je vhodný ako do domácností, tak aj do komerčných priestorov, ako sú bary či hotely.
Vlastnosti a výhody
Máte záujem o niečo iné ako tradičné závesné svietidlo? Alebo možno hľadáte osvetlenie do trochu nižšieho interiéru? V takom prípade bude dobrou voľbou stropné svietidlo Vigo 3-žiarovka E27. Toto riešenie je vyrobené z lakovanej ocele, ktorá je odolná voči deformácii. Minimalistické tienidlo sa ľahko udržiava v čistote a zároveň sa hodí takmer do každého moderného a loftového usporiadania. 3-bodové stropné svietidlo Vigo E27 čierna/zlatá je dostupné v atraktívnych farbách. Vďaka tomu sa hodí do akéhokoľvek interiéru – obytného aj komerčného (napríklad do hotelovej haly alebo baru). Možnosť inštalácie energeticky úsporných svetelných zdrojov uľahčuje zníženie vašich účtov za energiu. Pozrite si ďalšie svietidlá ponúkané v predajniach Castorama!
- Telo odolné proti deformácii
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Možnosť inštalácie energeticky úsporných svetelných zdrojov
- Poháňané nohy
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Strop |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Hĺbka produktu | 220 mm |
| Šírka produktu | 220 mm |
| Výška produktu | 470 mm |
| séria | Vigo |
| Typ žiarovky | klasické |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Čierne zlato |
| Kód produktu | 5907554415258 |

1850 + recenzí








