DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná technika
- Príslušenstvo a diely
- Virtuálny plot Worx
Virtuálny plot Worx
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Virtuálny plot Worx3-7 dní110,55 €89,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Neviete si predstaviť starostlivosť o vašu záhradu bez kosiaceho robota Worx? Teraz ho jednoducho vybavíte ďalšími prvkami, ktoré zlepšia jeho chod. Virtuálny plot Worx pomôže stroju správne naplánovať trasu kosenia. Tento modul vytvára neviditeľnú bariéru, ktorú záhradný stroj rýchlo rozpozná.
Vlastnosti a výhody
Virtuálny plot Worx je doplnkovým vybavením vášho obľúbeného kosiaceho robota z rovnakej série. Môžete ich nainštalovať neinvazívne a rýchlo. S jeho pomocou ľahko označíte oblasť, ktorú by mal záhradný stroj minúť. Vstavaný senzor rozpozná predtým označenú oblasť. Virtuálny plot Worx vám umožní ochrániť vybrané miesta, napríklad okolo trampolíny alebo záhona s jemnými kvetmi. Vyhýbanú oblasť môžete naprogramovať natrvalo alebo dočasne. To je užitočné pri neočakávaných úpravách trávnika. Modul je natoľko praktický, že umožní aj rýchlu výmenu určených zábran. Chcete si dokúpiť ďalšie vybavenie pre kosiaci robot Worx? Pozrite si našu ponuku.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Limitná súprava príslušenstva pre robotické kosačky na trávu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Marka | Worx |
| Dĺžka produktu | 220 mm |
| Šírka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 220 mm |
| séria | Landroid |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Hmotnosť produktu | 2300 g |
| Farebná skupina | čierna |
| Materiál | Plastové |
| Kompatibilita | Landroid Worx |
| Kód produktu | 6924328322672 |

1850 + recenzí











