DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Alarmy a kamery
- Kamery
- Vonkajšia kamera Ezviz WiFi C3N
Vonkajšia kamera Ezviz WiFi C3N
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vonkajšia kamera Ezviz WiFi C3N3-7 dní71,32 €57,99 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chcete zabezpečiť svoj majetok a mať plnú kontrolu nad tým, čo sa tam deje? Pred budovou by preto mala byť vonkajšia kamera Ezviz WiFi. Nielenže odradí prípadných vlamačov, ale zaznamená aj kvalitný obraz ako cez deň, tak aj v noci. Vyznačuje sa širokým pozorovacím uhlom a efektívnou registráciou detailov vrátane tvárí
Vlastnosti a výhody
Vonkajšia kamera Ezviz WiFi C3N je pokročilé zariadenie, ktoré si môžete nainštalovať na svoj pozemok. Ide o účinnú ochranu obytných budov, dvorov, terás a garážových vjazdov. Poslúži aj v kanceláriách a skladoch. Vyznačuje sa použitím profesionálnych šošoviek. Navyše má špeciálne infračervené lampy, ktoré zaznamenávajú obraz aj v noci. Viditeľné sú všetky detaily, ktoré umožňujú napríklad identifikáciu tváre. Vonkajšia kamera Ezviz WiFi má navyše blesk s pohybovým senzorom. Vďaka tomu dokáže odplašiť narušiteľa na vašom pozemku. Zariadenie má tiež vstavaný mikrofón. Vyznačuje sa odolnosťou voči vode a prachu. Pozrite si aj ďalšie modely kamier, ktoré zaistia bezpečnosť na každom mieste
- Kompatibilita so systémom Fibaro
- Pokročilá detekcia osôb s upozornením na vašom smartfóne
- Tri nočné režimy, čiernobiely do 30 m
- Vstavaný mikrofón s dosahom až 5 m
- Aktívna ochrana s reflektorom
- Rozlíšenie Full HD 1080P až 25 fps
- Vodotesný a prachotesný s triedou IP67
- Kompresia H.265
- Režim ochrany súkromia
- Registrácia na microSD karte až do 256 GB
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Bezpečnostná kamera |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | ks |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Ezviz |
| Hĺbka produktu | 91 mm |
| Pozorovací uhol | 104° |
| Šírka produktu | 230 mm |
| Rozsah nočného videnia | 30 m |
| Dosah detekcie pohybového snímača PIR | 30 m |
| Úroveň ochrany | IPX7 |
| Typ prúdu | AC |
| Typ obrazového snímača | CMOS |
| Typ objektívu fotoaparátu | S variabilnou ohniskovou vzdialenosťou |
| Bezdrôtový | Hybrid |
| Funkcie | 1/2,7 palcový CMOS s progresívnym skenovaním, podpora aplikácií EZVIZ, kompatibilný s Google Home a Amazon Alexa, externá bullet kamera |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 6971744238926 |

1850 + recenzí











