DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Wężyk Fil-Nox Š3/8" x Š3/8" 30 cm
Wężyk Fil-Nox Š3/8" x Š3/8" 30 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Wężyk Fil-Nox Š3/8" x Š3/8" 30 cm3-7 dní9,64 €7,84 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktická hadica je ideálna na vykonávanie menších dokončovacích prác vo vašej domácnosti. Vďaka nemu môžete jednoducho nainštalovať sanitárne zariadenia a ďalšie. Na výrobu prvku bola použitá odolná guma a oceľ. Vďaka tomu ho možno úspešne používať roky bez obáv zo straty funkčnosti.
Vlastnosti a výhody
Pomocou praktickej hadice ľahko vykonáte drobné dokončovacie práce vo vašej domácnosti. Ideálne pre montáž sanitárnych zariadení a ďalších. Prvok sa vyznačuje odolnosťou a dlhou životnosťou, pretože je vyrobený z odolnej gumy odolnej voči mechanickému poškodeniu. Vonkajšie opletenie výrobku je vyrobené z ocele, ktorá nestráca svoje vlastnosti kontaktom s vlhkosťou - nemusíte sa teda báť, že by hadica počas používania zhrdzavela. Na správnu inštaláciu príslušenstva nepotrebujete žiadne zložité nástroje – prácu zvládnete úspešne aj sami. Môžeme vám ponúknuť aj široký výber iných hadíc.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 8 mm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | EPDM a oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313191475 |

1850 + recenzí








