DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Wężyk Fil-Nox Š3/8" x Š3/8" 50 cm
Wężyk Fil-Nox Š3/8" x Š3/8" 50 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Wężyk Fil-Nox Š3/8" x Š3/8" 50 cm3-7 dní10,45 €8,50 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktická hadica vám uľahčí drobné dokončovacie práce vo vašej domácnosti. Výrobok je odolný, pretože jeho duša je vyrobená z gumy, ktorá je odolná voči mechanickému poškodeniu. Prvok by tiež nemal korodovať - jeho vonkajšie oceľové opletenie nie je náchylné na nepriaznivé účinky vlhkosti.
Vlastnosti a výhody
Praktická hadica je ideálna pre drobné dokončovacie práce. Ľahko inštalovateľný prvok dokáže úspešne naskrutkovať aj začiatočník – kutil – na vykonanie práce nie sú potrebné žiadne zložité nástroje. Výrobok má tiež flexibilný tvar, ktorý sa pri používaní neohýba. Na výrobu vnútornej duše hadice bola použitá guma, ktorá je nielen trvácna, ale aj odolná voči mechanickému poškodeniu – to predlžuje možnú životnosť jej používania. Prvok tiež nie je náchylný na koróziu v dôsledku kontaktu s vlhkým prostredím. Hadica je vybavená maticami zakončenými gumovými tesneniami, vďaka ktorým voda rozvádzaná cez ňu neunikne.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 8 mm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | EPDM a oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313191499 |

1850 + recenzí








