DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Hadice
- Záhradná hadica NTS 1/2" 25 m
Záhradná hadica NTS 1/2" 25 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Záhradná hadica NTS 1/2" 25 m3-7 dní66,44 €54,02 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Záhradná hadica NTS je ideálny produkt pre použitie v záhrade alebo na pozemku. Je vyrobený z polyvinylchloridu, vďaka čomu je odolný voči mechanickému poškodeniu v podobe odrenín. Neuškodí jej ani UV žiarenie. Šesť vrstiev špeciálne vystuženého materiálu ovplyvňuje jeho odolnosť a zabraňuje tvorbe zákrutov a uzlov po celej dĺžke.
Vlastnosti a výhody
Pravidelné zalievanie záhrady je mimoriadne dôležité, ak chcete pestovať okrasné rastliny alebo zeleninu. Na tento účel sa oplatí zvoliť vhodné náradie, ako napríklad záhradnú hadicu NTS ½” 25 m. Tento výrobok je vyrobený zo šiestich vrstiev polyvinylchloridu a následne dodatočne vystužený. Vďaka tomu ho môžete používať dlhodobo bez obáv z odrenín. Je tiež odolný voči UV žiareniu. Neobsahuje ftaláty, takže ho môžete použiť na zalievanie zeleniny vo vašej domácej záhrade. Záhradná hadica NTS má dĺžku dvadsaťpäť metrov. Jeho výhodou je vnútorná vrstva odolná voči usadzovaniu rias, čo pomáha udržiavať hygienické podmienky a zdravotný stav rastlín. Pozrite si ďalšie užitočné záhradné doplnky dostupné v sortimente.
- Bez uzlov a zákrut
- Odolné voči usadzovaniu rias vo vnútri hadice
- Odolné voči UV žiareniu
- Odolný voči oderu
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Dĺžka hadice | 25 m |
| Hĺbka (cm) | 38 cm |
| Priemer produktu | 12,5 mm |
| šírka (cm) | 38 cm |
| výška (cm) | 9 cm |
| séria | NTS Lime |
| Typ hada | 6-vrstvová zosilnená hadica NTS |
| Maximálna prevádzková teplota | 60 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 27 bar |
| Minimálna prevádzková teplota | -10 °C |
| Neobsahuje ftaláty | Neobsahuje ftaláty |
| Hmotnosť (kg) | 3,6 kg |
| Kód produktu | 8011963768168 |

1850 + recenzí









