DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Hadice
- Záhradná hadica Yoyo Go 30 m
Záhradná hadica Yoyo Go 30 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Záhradná hadica Yoyo Go 30 m3-7 dní66,44 €54,02 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Záhradná hadica Yoyo Go 30 m je produkt, ktorý je ideálny na zavlažovanie zelených plôch. Hadica je vyrobená z pevného plastu, vďaka čomu je odolná voči mechanickému poškodeniu a nepriaznivým poveternostným podmienkam. Nebojí sa ani slnečného žiarenia. Flexibilná forma zaručuje bezproblémovú a dlhú prevádzku.
Vlastnosti a výhody
Hadica v záhrade je veľmi dôležitým doplnkom. Vďaka nej môžete svoje rastliny zalievať efektívne a jednoducho. Záhradná hadica Yoyo Go 30 m je produkt, ktorý vám s touto úlohou pomôže. Hadica je vyrobená z plastu najvyššej kvality. Pevný materiál zaručuje odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Výrobok má tiež flexibilný tvar, takže sa prispôsobí každej záhrade a nedeformuje sa. Záhradná hadica Yoyo Go zvládne aj náročné poveternostné podmienky. Hadica sa veľmi ľahko používa a je multifunkčná. Produkt je tiež vybavený konektormi a viacprúdovou pištoľou. Pozrite si ďalšie hadice a ďalšie záhradné doplnky dostupné v predajniach Castorama!
- Jednoduché použitie
- Svetlo
- Vybavené konektormi
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Súprava záhradnej hadice |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Dĺžka hadice | 30 000 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Hmotnosť produktu | 1610 g |
| Farebná skupina | Červená |
| Kód produktu | 8011963769783 |

1850 + recenzí










