DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradný nábytok
- Detský záhradný nábytok
- Záhradná ružová detská sedačka Oler
Záhradná ružová detská sedačka Oler
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Záhradná ružová detská sedačka Oler3-7 dní12,08 €9,82 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Záhradná ružová detská stolička Oler dobre poslúži na pozemku aj v záhrade. Môžete si ho vziať aj vonku, napríklad kempovať. Svojou veľkosťou je prispôsobená potrebám menších detí. Ružová farba sa bude určite páčiť väčšine dievčat a niektorým chlapcom. Sedadlo sa ľahko čistí a je ľahké.
Vlastnosti a výhody
Pri detskom ihrisku vznikne priestor na oddych. Môžete ho vybaviť záhradnou detskou sedačkou Oler pink. Tento produkt určite osloví rôzne deti, najmä malé dievčatká. Svojou veľkosťou je prispôsobená potrebám detí predškolského veku a mierne starších. Záhradná ružová detská sedačka Oler je vyrobená z polypropylénu. Tento plastový materiál je odolný voči mechanickému poškodeniu a poškriabaniu a zároveň ľahký - dieťa si môže sedačku samostatne premiestniť na vhodné miesto. Navyše, vďaka materiálu sa nábytok tiež ľahko čistí. Vhodný na balkón, pozemok, kemping - akékoľvek miesto, kde bude vystavený poveternostným vplyvom. Pozrite si aj iné modely stoličiek v ponuke.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Olerská záhrada |
| Hĺbka (cm) | 37 cm |
| šírka (cm) | 34 cm |
| výška (cm) | 51,5 cm |
| Farba | Ružová |
| Hmotnosť (kg) | 0,65 kg |
| Kód produktu | 5907795816425 |

1850 + recenzí








