DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradný nábytok
- Kreslá do záhrady
- Záhradné kreslo diamantové lesné zelené
Záhradné kreslo diamantové lesné zelené
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Záhradné kreslo diamantové lesné zelené3-7 dní21,44 €17,43 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Záhradné kreslo Diament sa bude skvele hodiť na úpravu vašej záhrady, terasy či balkóna. Umožní vám pohodlne relaxovať vonku, pretože je pohodlný. Vďaka tomu budete môcť relaxovať vo výhodných podmienkach medzi zeleňou vašej záhrady. Okrem toho je výrobok vyrobený pevne, pretože je vyrobený z odolného plastu.
Vlastnosti a výhody
Záhradné kreslo Diament využijete pri zariaďovaní oddychovej zóny vo vašej záhrade, na terase či balkóne. Vďaka nemu budete môcť tráviť čas vonku v komfortných podmienkach - kreslo je mimoriadne pohodlné a poskytuje dobrú oporu vášmu chrbtu a pažiam. Aj keď strávite dlhé hodiny čítaním knihy alebo novín, budete sa cítiť skvele. Nábytok je vyrobený z pevného plastu, ktorý je odolný nielen voči mechanickému poškodeniu, ale aj nepriaznivým poveternostným vplyvom. Preto vám bude slúžiť v perfektnom stave veľmi dlho. Navyše má atraktívnu lesnú farbu, ktorá dokonale ladí so zeleňou vašej záhrady.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka (cm) | 55 cm |
| šírka (cm) | 56 cm |
| výška (cm) | 80 cm |
| Operadlo | S lakťovou opierkou |
| Farba | lesná zeleň |
| Hmotnosť (kg) | 0,2 kg |
| Kód produktu | 5907795815084 |

1850 + recenzí








