DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradný nábytok
- Kreslá do záhrady
- Záhradné kreslo zirkónové biele
Záhradné kreslo zirkónové biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Záhradné kreslo zirkónové biele3-7 dní25,51 €20,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Záhradné kreslo Zirkon je kus nábytku, ktorý vám poskytne pohodlný odpočinok na balkóne, terase či pozemku. Je tvarovaná tak, aby zaisťovala pohodlie pri sedení a pohodlnú oporu pre chrbát a ruky. Kreslo je vyrobené z pevného plastu, takže je odolné voči mechanickému poškodeniu a nepriaznivým poveternostným podmienkam.
Vlastnosti a výhody
Použitím kresla Zirkon pri úprave vašej záhrady alebo terasy získate pohodlný kus nábytku pre relaxáciu vonku. Kreslo je profilované tak, aby poskytovalo pocit pohodlia a pohodlnú oporu pre chrbát a ruky. Vďaka tomu tam budete môcť stráviť dlhé hodiny rozjímaním nad zeleňou vašej záhrady alebo čítaním knihy. Ďalšou výhodou kresla Zirkon je jeho solídne spracovanie. Pri jeho výrobe je použitý odolný materiál, ktorý je odolný voči mechanickému poškodeniu a nepriaznivým poveternostným podmienkam. Nábytok vám preto poslúži vo výbornom stave aj počas nasledujúcich záhradkárskych sezón. Navyše je bielej farby, ktorá dokonale doladí usporiadanie vašej terasy bez ohľadu na dominantnú farbu.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka (cm) | 53 cm |
| šírka (cm) | 54 cm |
| výška (cm) | 79 cm |
| Operadlo | S lakťovou opierkou |
| Farba | biely |
| Hmotnosť (kg) | 0,2 kg |
| Kód produktu | 5907795812601 |

1850 + recenzí








